Badanie psychologiczne

50.00zł

dodatkowe info

UlicaIngardena 6
MiastoKraków
Wojwództwomałopolskie
CountryPoland

WYNAGRODZENIE: 50 PLN

Zapraszamy do wzięcia udziału w odpłatnym badaniu psychologicznym, odbywającym się w Instytucie Psychologii UJ (Ingardena 6).

Aby zgłosić chęć udział w badaniu należy spełnić WSZYSTKIE poniższe wymagania:
– Twój wiek mieści się w zakresie 18-40 lat;
– język polski to Twój język ojczysty;
– masz możliwość przyjścia na badanie w dobrej kondycji psychofizycznej (badanie wymaga koncentracji uwagi);
– nie jesteś pracownikiem UJ;
– posiadasz numer pesel;
– nie masz zaburzeń neurologicznych/psychiatrycznych; nie przyjmujesz leków mających wpływ na funkcjonowanie psychiczne;
– nie masz żadnych objawów przeziębienia czy grypy: kaszel, katar, gorączka, bóle mięśni i kości itp.;
– jesteś zaszczepiony przeciwko COVID-19 lub posiadasz aktualny, ujemny wynik testu na obecność COVID-19.

Zgłaszając się na badanie deklarujesz, że spełniasz powyższe kryteria. Przyjście na badanie mimo niespełniania któregokolwiek z powyższych kryteriów uniemożliwi wypłatę wynagrodzenia.

OPIS BADANIA:
– wynagrodzenie: 50 zł netto – płatne bezpośrednio po badaniu
– czas trwania: ok. 2.5 h (150 minut)
– miejsce: Instytut Psychologii UJ, Ingardena 6

Badanie składa się z kilku testów komputerowych (ok. 60 minut) oraz rozbudowanego zestawu kwestionariuszy (ok. 90 minut). Głównym celem badania jest opracowanie nowej skali psychologicznej, która pozwoli określić, w jaki sposób ludzie radzą sobie z wymaganiami środowiskowymi. Ponadto projekt ma na celu określenie, w jaki sposób różne cechy osobowości wiążą się ze skłonnością do podejmowania ryzyka i sposobem podejmowania decyzji. Udział w badaniu nie wymaga posiadania żadnych specjalnych umiejętności. Dane zebrane w badaniu zostaną opracowane w celach naukowych na poziomie statystyk grupowych, z zachowaniem pełnej anonimowości osób, które wezmą w nim udział.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniu, prosimy o NAPISANIE MAILA na adres: cogactemo.research[małpa]uj.edu.pl

W tytule maila proszę napisać: “Badanie na Ingardena”. Prosimy o cierpliwość – nasza odpowiedź może przyjść po kilku dniach.

Wynagrodzenie zostanie wypłacone pod warunkiem wykonania wszystkich zadań oraz podpisania oświadczenia umożliwiającego rozliczenie wspomnianej kwoty. Pobranie wynagrodzenia będzie wymagać podania danych osobowych (zgodnie z obowiązującym stanem prawnym dotyczącym finansowania badań naukowych w Polsce), nie będą one jednak łączone z odpowiedziami udzielonymi w kwestionariuszach i w zadaniach komputerowych na żadnym etapie ich przetwarzania. Badany zostanie również poproszony o podpisanie formularza związanego z regulacjami RODO.

Dbamy o bezpieczeństwo osób biorących udział w badaniu. Każda osoba przychodząca na badanie jest proszona o zdezynfekowanie dłoni. Regularnie dezynfekujemy stanowiska komputerowe: blaty, klawiaturę, myszkę.

14 października, 2021 8:39 am

80 dni, 21 godzin

ID ogłoszenia 3626167ec9b5580f wyświetleń: 16, dzisiaj: 1

Komentarze