Praca zdalna/ Atrakcyjne zarobki

3,000.00zł

dodatkowe info

Wojwództwozachodniopomorskie
CountryPoland

W związku z dynamicznym rozwojem projektu prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu/Tester

Oferujemy:

-wypłaty kilka razy w miesiącu na konto bankowe

-wysokie wynagrodzenie (3 000 PLN-6 000 PLN) miesięcznie

-dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania (bonusy)

-pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku,

-praca zdalna w domu -pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz,

-regularne szkolenia online,

-niezbędne narzędzia do pracy,

-możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej

-nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od A do Z,

-nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej

Wymagania:

-skończone 18 lat,

-obywatelstwo polskie,

-aktualne zamieszkanie na terenie Polski,

-komputer lub smartfon z dostępem do internetu,

-obsługa komputera na poziomie podstawowym,

-motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Opis stanowiska pracy:

-tester

-reklama oraz promocja produktów,

-nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,

-obsługa Klienta,

-tworzenie narzędzi reklamowych,

Praca odbywa się w 100% w internecie.

Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków: na początek około 2 500 PLN miesięcznie, wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, z każdym kolejnym miesiącem wyniki są lepsze.

5 maja, 2021 3:54 pm

42 dni, 16 godzin

ID ogłoszenia 6386092bf66b9268 wyświetleń: 19, dzisiaj: 0

Komentarze