• 30 lipca, 2020 4:23 pm
  • małopolska

Poszukuję stałej pracy w Krakowie. W swojej dotychczasowej karierze zajmowałem się głównie dziennikarstwem sportowym oraz obsługą mediów społecznościowych. Jednak bez problemu odnajdę się w pracy za biurkiem, związanej z obsługą klienta, bądź pokrewnych.

W magazynie o hiszpańskiej piłce oraz w klubie sportowym nauczyłem się pracy pod presją czasu oraz posiadłem doświadczenie w rozwiązywaniu codziennych problemów. Jestem osobą ambitną, komunikatywną i skłonną do nauki. Mógłbym wspomóc firmę w obsłudze social mediów, jak i reklamą oraz pozycjonowaniem w sieci. Nawet świetny produkt powinien być promowany, by przekonać coraz to nowych klientów do zakupu. Z badań marketingowych wynika, że daną rzecz wybierany głównie pod wpływem reklamy lub poleceń znajomych/rodziny. Chociaż często się tego wypieramy, reklamy mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie.

Word jest dla mnie codziennością. Głównie korzystam z niego, przy opracowywaniu przeróżnych artykułów (głównie sportowych). Exel przydaje się, gdy mamy za zadanie gromadzić dane i chcemy mieć „fizyczne” potwierdzenie ich obecności. W firmie to w zasadzie chleb powszedni. Klienta poczty Thunderbird używałem kilka lat temu, lecz po jakimś czasie stał się dla mnie zbędny. Znam jego mechanikę działania i musiałbym jedynie sprawdzić nowości, jakie w nim zaszły na przestrzeni lat. Większość platform zarządzania sklepem w swym funkcjonowaniu nieco przypomina WordPressa, Jommlę czy Selino. Obsługa nie wydaje się skomplikowana. Od czasu do czasu zdarza mi się korzystać z Photoshopa, chociaż przydatny jest także PhotoFiltre i Picassa oraz Audacity czy Sony Vegas (dwa ostatnie do obsługi audio i video).

PS Za oferty poniżej 3500 zł brutto podziękuję.

Overview

  • Kategoria : Szukam pracy