• 2 sierpnia, 2020 9:35 am
  • zachodniopomorskie

Ze względu na rozwój firmy szukam fizjoterapeuty do zespołu FizjoNature.

Obowiązki:

§ Przeprowadzanie wywiadu podmiotowego i przedmiotowego, dokonywania diagnostyki funkcjonalnej niezbędnej do przeprowadzania i kontrolowania procesu fizjoterapii;

§ przeprowadzanie i wykonywanie zabiegów i ćwiczeń fizjoterapeutycznych;

§ prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wytycznymi;

§ kontrolowanie efektywności procesu fizjoterapii.

Wymagania:

§ doświadczenie i tytuł zawodowy magistra (min. 2 lata);

§ aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty (PWZF);

§ ubezpieczenie zawodowe OC;

§ chęć do ciągłego rozwijania się i motywacja do pracy;

§ umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem i interpretacji stanu zdrowia;

§ dodatkowe szkolenia

§ znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

§ mile widziane posiadanie własnej bazy pacjentów lub możliwości i chęci do ich pozyskiwania;

§ punktualność, sumienność, wysoka kultura osobista, życzliwość, zaangażowanie

§ wysokie umiejętności interpersonalne

Oferuję:

§ atrakcyjne wynagrodzenie (stawka uzależniona od umiejętności)

§ umowę o zlecenie lub kontrakt (świadczenie usług);

§ miła i przyjazna atmosfera w młodym i prężnie rozwijającym się zespole;

§ przeprowadzanie konsultacji w zespole;

§ niezbędne narzędzia i przybory do wykonywania pracy;

§ komfortowe warunki pracy

§ wewnętrzne szkolenia

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie C.V. na adres email: fizjonature@gmail.com

Proszę o akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art. 13 ust. 1–2 oraz art. 14 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119,), informujemy, że: Administratorem Danych Osobowych jest Rehabilitacja Konstancin Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-142), ul. Dionizosa 12/65. Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko na potrzeby powyższej rekrutacji. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo do wglądu, aktualizowania, poprawiania i usuwania swoich danych, a ich podanie Administratorowi jest dobrowolne.

Overview

  • Kategoria : Dam pracę