32082
  • 7 sierpnia, 2020 12:17 pm
  • zagranica
MIEJSCE PRACY
  • Liberec, Czechy (blisko polskiej granicy)
OPIS STANOWISKA
  • Produkcja i montaż elementów elektrycznych
  • Obsługa linii produkcyjnych
  • Kontrola jakości
  • Praca w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)
WYMAGANIA
  • Zręczność manualna
  • Dobry stan zdrowia
  • Odpowiedzialność i punktualność
  • Mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej
OFERUJEMY
  • Wynagrodzenie podstawowe od 18 000 do 24 000 CZK NETTO
  • Dofinansowanie do obiadów w firmowej stołówce, koszt obiadu wynosi  27 CZK/ ok. 4,60 zł
  • 25 dni urlopu
  • Czeska umowa o pracę do końca roku
  • Darmowy transport firmowy z miejsca pracy do kwatery
  • Darmowy transport z Wrocławia do Liberca w każdy piątek
  • Czyste i nowoczesne miejsce pracy
  • Dopłatę do zakwaterowania
  • Pomoc koordynatora Dodatkowo
  • Premia za pracę w nadgodzinach
  • Premia obecnościowa
  • Premia uznaniowa
Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń pod nr tel: 692 779 193 lub napisz: gabriela.balut@prwc.pl

Overview

  • Kategoria : Dam pracę