• 5 sierpnia, 2020 9:05 am
  • małopolska

Firma Krakowska Golden Grant Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
to firma ze 100% kapitałem polskim, która  z sukcesami od 2016 roku, realizuje kontrakty na terenie Unii Europejskiej, pozyskując i zatrudniając wartościowych  pracowników.

Z uwagi na potrzebę rozwoju naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko: Rekruter
Zakres zadań, obowiązków:

  • Rekrutacja personelu z terenu Ukrainy, Białorusi, w tym prowadzenie rozmów, odbywanie spotkań, opieka nad personelem.
  • Współpraca oraz nadzór nad prawidłową realizacją projektów rekrutacyjnych na terenie Polski,
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie aktywnego social media marketingu,
  • Współpraca z naszymi partnerami zagranicą oraz pozyskiwanie nowych firm rekrutacyjnych oraz agentów do współpracy – budowanie własnej grupy (Agencje Pracy, Agenci, Przewoźnicy) z terenu Ukrainy, Białorusi.
  • Realizacja miesięcznych celów rekrutacyjnych,

Sprawne zabezpieczenie personelu dla obecnie realizowanych i przyszłych projektów Outsourcingu i dla renomowanych firm w Polsce.

Oczekujemy od kandydatów:
* Mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników,
* Zdolności przywódcze i umiejętność pracy w zespole,
* Znajomość rynku pracy i specyfiki narodowości z terenu Ukrainy, Białorusi,
* Dyspozycyjność – standardowo 9:00 – 17:00, czasem również nienormowany czas pracy,
* Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność do samodzielnej pracy,
* Znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego oraz podstawowa znajomość j. polskiego,
* Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:
* pracę w nowoczesnej firmie w międzynarodowym zespole  z branży HR, w gronie najlepszych specjalistów
* dostęp do narzędzi i systemów zarządzania,
* wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie za wynik (atrakcyjny system premiowy)
* stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę, lub inne dogodne dla obu stron,
* pracę w biurze w centrum Krakowa
* niezbędne narzędzia pracy,
* intensywny rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR.

Zapraszamy zainteresowanych do przesyłania CV lub zadawania pytań na adres: grantservice.pl@gmail.com.

Overview

  • Kategoria : Dam pracę