• 8 października, 2020 10:18 am
  • małopolska

Szukam?

Stałej pracy z możliwością podpisania umowy o pracę/zlecenie. Rozliczenia w formie dniówek bądź tygodniówek. Dyspozycyjność 4 – 5 dni w tygodniu bez weekendów.

Jestem 21 letnią masażystką  z Krakowa świeżo po 2 – letniej szkole masażu na Kierunku Technik Masażysta. Mam także ukończone dwa kursy(relaksacyjny, tkanek głębokich). Obecnie jestem w trakcie kolejnych. Z masażem kamieniami gorącymi miałam już styczność.

Posiadam ponad roczne doświadczenie w wykonywaniu masażu relaksacyjnego i leczniczego. Chcę się dalej rozwijać i dopracować każdy masaż do perfekcji.

Moimi zainteresowaniami są: medycyna naturalna, odnowa biologiczna, ciało człowieka(anatomia) oraz masaż.

Interesuje mnie głównie praca w gabinecie, salonie bądź spa/hotel + spa gdzie są oferowane również usługi kosmetyczne(zabiegi na ciało i twarz) z racji tego, że od nowego semestru wybieram się na Technika Usług Kosmetycznych z Odnową Biologiczną i chciałabym to ze sobą połączyć.

Jestem osobą punktualną, posiadającą kulturę osobistą, życzliwą, z nietuzinkowym usposobieniem. Szybko się uczę(szybko przyswajam nowe techniki masażu). Potrafię dostosować się do panujących warunków w danym miejscu pracy.

Chciałabym zacząć pracę możliwie jak najszybciej.

Czekam tylko na poważne oferty współpracy 🙂

Overview

  • Kategoria : Szukam pracy