avatar-black
  • 3 listopada, 2020 2:12 pm
  • małopolska

Rozpocznij swoją karierę w branży IT – nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego od zeraFirma CodeHub poszukuje ludzi, którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę w branży IT, doświadczenie nie jest wymagane. Jeśli rozważałeś choć raz o tym, aby zostać programistą to zapoznaj się z Naszą ofertą.

W chwili obecnej w Polsce brakuje około 50-60. tysięcy pracowników w sektorze IT, a w całej UE nawet 800 tysięcy. To oznacza, że zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne, stale rośnie – większość z Was zapewne wie, że sektor IT niesie za sobą zwykle wysokie wynagrodzenie, możliwość rozwoju a także stabilność.
Zajmujemy się szkoleniem osób bez doświadczenia od samego początku aż do momentu, w którym będą w stanie podjąć pracę jako Junior Developerzy gdzie na samym starcie można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilność, a przede wszystkim możliwości rozwoju i zdobywania co raz lepszych umiejętności.
Zaraz po tym jak zdobędziesz niezbędne umiejętności po przyswojeniu wiedzy zadbamy o to, aby Nasi partnerzy lub też firmy, które z Nami współpracują – zatrudniły Cię – i tak nie robimy z tego tajemnicy, że na tym zarabiamy. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron.Nie potrzebujesz wykształcenia, specjalnych umiejętności, odpowiedniego wieku – po prostu musisz chcieć się uczyć i rozwijać.

Natomiast jeśli masz już zdobyte umiejętności oraz doświadczenie w pracy na stanowisku Junior Frontend Developera to napisz maila: jagoda.olszewska@codehub.pl być może i tutaj będziemy w stanie znaleźć coś ciekawego.

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszam do kontaktu 🙂

Overview

  • Kategoria : Dam pracę